Čo je a ako funguje Formoline L112?

Prípravok, ktorý uľahčí a dopomôže vášmu chudnutiu

Ako funguje Formoline L112

Množstvo tukov, ktoré prijímame v podobe jedál ako sú tučné mäso, klobásy, maslo, chipsy či zmrzlina, sa vysoko podieľa naberaní telesnej hmotnosti. Vláknina obsiahnutá vo Formoline L112 viaže tieto tuky na seba a zabraňuje ich vstrebávaniu v črevách. Takto naviazaný tuk sa prirodzene vylúči z organizmu, zatiaľ čo ostatné súčasti potravy - cukry, sacharidy, bielkoviny alebo alkohol - prípravok nijako neovplyvňuje.

Na čo netreba pri užívaní Formoline L112 zabudnúť?

Dostatočný príjem tekutín 2-3 litre denne je dôležitý nielen pre váš pitný režim, ale aj na jednoduchšie spracovanie vlákniny, ktorá zabezpečí chudnutie bez tráviacich ťažkostí.

Okrem potravinových tukov môže polyglukozamín na seba viazať aj podobné látky ako napríklad vitamín A alebo steroidové hormóny (obsiahnuté v antikoncepčných tabletkách a výživových doplnkoch určených na problémy s menopauzou). Preto sa odporúča 4-hodinový interval od následného prijatia týchto liekov a vitamínov.

Aby vaše chudnutie prebiehalo zdravo, je potrebné konzumovať aspoň jedno jedlo obsahujúce kvalitné oleje a tuky, ktoré organizmu dodajú vitamíny rozpustné v tukoch a esenciálne mastné kyseliny.

Zobraziť rôzne balenia

Objednajte si balenie Formoline L112

Užívajte 2x denne 1-2 tablety podľa vašich potrieb

Sledujte ako sa vaše snahy znížiť váhu dosahujú jednoduchšie

Dosiahnite a udržte si hmotnosť podľa vašich predstáv

Vyrobené v Nemecku

Tip na jednoduchšie chudnutie s Formoline L112

Chudnutie, ako každý proces, si vyžaduje čas, zvýšenie fyzickej aktivity a úsilie zmeniť svoje stravovacie návyky. Diéta so zníženým obsahom tukov (z pôvodných 120 g a viac na iba 40 g tuku denne) sa osvedčila ako účinný spôsob, no pre mnohých aj nereálny. Preto s pomocou prípravku Formoline L112 stačí znížiť príjem tukov na 60-80 g a stále zaznamenávate úspech, ale bez zbytočných stresov. Nezabúdajte tiež na príjem vitamínov (najmä C, B) a minerálnych látok (železo, vápnik, jód a fluór).

Zobraziť referencie klientov

Zloženie Formoline L112

Všetky látky obsiahnuté v prípravku Formoline L112 (aktívne zložky aj pomocné látky) sú výhradne prírodného pôvodu. Tak nezahlcujú váš organizmus škodlivinami a podieľajú sa na jednoduchšom, účinnejšom a zdravšom redukovaní nadváhy.

Aktívne zložky

Aktívnej zložky prípravku (ß-1,4-poly-D-glukozamín a N-acetyl-D-glukozamín) pochádzajú z pancierov kôrovcov a označujú sa vyššie spomínanou špecifikáciou L112. Jedná sa o prirodzenú látku, vlákninu, ktorá má schopnosť viazať tuky a spolu s nimi sa nestrávená vylučuje z organizmu. Pomáha tak znižovať nadváhu, dlhodobo kontrolovať hmotnosť a znižovať príjem cholesterolu zo stravy.

Pomocné látky

Ostatné látky obsiahnuté v prípravku sú takisto prírodného pôvodu (celulóza - rastlinného pôvodu, vitamín C, kyselina vínna, oxid kremičitý, magnéziumstearát - rastlinného pôvodu).

Ďalšie špecifikácie

Prípravok neobsahuje želatínu, lepok, laktózu, mliečne bielkoviny, cholesterol, stimulátory chutnosti, konzervačne látky a farbivá. Vhodný aj pre diabetikov.